moda w nowym wydaniu
lifestyle

Kilka newsów z tego miesiąca, które wiele nas omineły.

Ostatnim czasy w świecie mody dochodziło do wielu konfliktów. Tym bardziej wymuszeń, które zostały odkryte na niekorzyść marki Chapmana, z której wynikało że wiele aktorek było wręcz zmuszanych do noszenia sukienek tej marki na czerwonych dywanach. Jednak jak wiemy powroty w świecie mody są dopuszczane, lecz trzeba być zawsze na to gotowym.

Tym bardziej w wielkim świecie czerwonych dywanów, wielu projektantów uwielbia powroty. Nawet po głośnych skandalach, które wywołali. Obecni projektanci są zdania, że Machresty może bez obaw powrócić na czerwony dywan. Najbliższą okazją na jego powrót może okazać się rozdanie Emmy, które już za miesiąc.

Możliwe, że wiele z nas kojarzy młodą super modelkę, która zabłysnęła na tle innych za sprawą swojego nadzwyczajnego sześciopak. A mianowicie Bella Hadid zaledwie 21 modelka stała się twarzą jakże luksusowej maki jeansów jaką jest True Rekugion. Ma podobno to świadczyć o tym jak marka popiera naturalny wybór. By móc połączyć przeszłość marki wraz z jej przyszłością. Także świat mody pod każdym kątem nasz co tydzień niesamowicie zaskakuje.
Jednym z ostatnich newsów jest niesamowity powrót projektanta Sida Neigum do współpracy z RE\SET. I właśnie w Kanadzie zaprezentuje swoją kolekcję na 2019 rok. Neigum jest uznanym za jednego z najbardziej utalentowanych projektantów tamtego kraju. Dzięki czemu mógł założyć swoją imienną markę i zgarnąć wiele ważnych nagród. Wiele osób nie może się już doczekać co nam zaprezentuje w nadchodzącej swojej kolekcji.

Tak więc jak widzimy świat wielkiej mody zaskakuje wszystkich. Nie tylko osoby żyjące w świecie mody, ale również osoby, które go śledzą na bieżąco. Jednak najważniejsze jest to aby móc go przenieść na swoją korzyść i niewielkim kosztem odwzorowywać stylizacje, właśnie z czerwonych dywanów czy wybiegów. Nie wydając ogromnych pieniędzy, a czuć się cały czas komfortowo i podkreślać nowinki modowe.