porady na deszcz
porady

Jak ubrać się, gdy za oknem deszcz?

Przez cały rok pogoda potrafi nas zaskakiwać. Temu też również, kiedy pada za oknem deszcz. Sprzyja to nam w tworzeniu unikalnych stylizacji. Jak to podczas chłodnego deszczowego powietrza chcemy, żeby było nam komfortowo a co najważniejsze sucho. Temu kilka tipów, które mogą się przydać każdej z nas.

Nie przemoknij, gdy za oknem deszcz.

ramoneska gdy za oknem deszczPodczas pogody takiej jak dzisiaj istotne jest zadbanie o to aby nasze ubrania nie przemokły oraz zapewniły ochronę przy obecnych temperaturach. Jednym z pierwszych rozwiązań na ochrony przed tym, żeby nie przemoknąć przychodzą płaszcze, a nawet peleryny przeciwdeszczowe. Za to pod spodem nie musimy ubierać się grubo, żeby nasza skóra mogła oddychać. Gdyż jest to bardzo istotne gdy, pogoda się może zmienić z deszczową na urlop za oknem. A nie chcemy za sobą ciągnąć sterty ubrań.

Kwestia ubrań to oczywiście kwestia dowolna, gdy pada deszcz. Nie starajmy się za wszelką cenę wyglądać modnie. Gdyż taka pogoda może zrujnować nasze najmodniejsze ubrania. Kolejną kwestią, która nie powinnyśmy się zbytnio przejmować są nasze włosy. Dlaczego się nie martwić, powód jest dość istotny. Jak nie deszcz to wilgoć zajmie się naszymi włosami. Ostatnim ratunkiem dla naszych włosów może okazać się znalezienie wyszukanego i odpowiedniego nakrycia głowy.

Jak wiemy atrybutem, każdej kobiety jest torebka. Więc wzbogaćmy jej wnętrze w poręczną niewielką parasolkę. Tym bardziej, jeżeli mamy lato postawmy na parasole w kwiecistych jasnych barwach. Każdy dodatek w takich kolorach może nadać podorabiane radości w szare pochmurne letnie dni.

stylizacje gdy za oknem deszczTym bardziej, że pogoda potrafi nas zaskoczyć ulewnymi deszczami czy burzami. Warto odpowiednio się przygotować. Ponieważ lato to sezon wakacyjny. Podczas, którego większość z nas planuje swoje wakacyjne wyjazdy. Dlatego istotne jest spakowanie walizkami tak, aby nam niczego nie zabrakło i mogły czuć się komfortowo. Niezależnie od tego czy wybieramy się na kilka dni na jakikolwiek festiwal albo długi urlop. Pogoda nas potrafi zaskoczyć, temu też warto spakować do swojej walizki przed wyjazdem jeden poręczny płaszcz przeciwdeszczowy. A zyskamy gwarancje, że będziemy przygotowane na każdą pogodę.

You may also like...