Domowe sposoby na powiększenie penisa. Czy są skuteczne?

Domowe sposoby na powiększenie penisa to rozwiązania, z których ochoczo korzysta wielu mężczyzn. Nie ma w tym absolutnie nic dziwnego – to metody gwarantujące pełną dyskrecję, a jak powszechnie wiadomo – kompleks małego penisa to prawdziwy temat tabu.

Niezadowolenie z wielkości swojego przyrodzenia może wykazywać nawet kilkadziesiąt procent mężczyzn. Panowie, nierzadko wskazują, że wielkość członka ma dla nich szczególne znaczenie. W wielu przypadkach spotkać się można nawet ze stwierdzeniem, że penis to miara męskości.

Rozmiar nie ma znaczenia!

Jak przekonują eksperci prowadzący serwis SferaIntymna.pl, rozmiar penisa nie ma znaczenia z punktu widzenia fizjologii organizmu. Głębokość pochwy to około 10 centymetrów, co oznacza, że nawet niewielki członek (10 centymetrów we wzwodzie to około 60% średniej) gwarantuje pełną penetrację.

Oczywiście, wpływ na satysfakcję seksualną kobiet ma również aspekt psychologiczny. Jednakowoż, nie jest prawdą – że kobiety oczekują jak największego członka. Z badań wynika, że oczekiwania kobiet w tym aspekcie niewiele odbiegają od normy.

Eksperci zdają się przekonywać, że rozmiar ma większe znaczenie dla mężczyzn, aniżeli kobiet. Wszak to w głowach płci męskiej rodzą się wybujałe oczekiwania i pojawiają się kompleksy. Sytuacje, w których kobieta jest niezadowolona z wielkości penisa pojawiają się niezwykle rzadko.

Czy warto powiększyć członka?

Powiększanie penisa to temat, który cieszy się sporą popularnością. Wielu mężczyzn decyduje się na różnego rodzaju zabiegi, tylko po to aby poczuć się pewniej. Warto jednak zadać sobie pytanie, czy aby na pewno warto powiększać penisa?

Seksuolodzy są zgodni – ingerencja w wielkość członka w większości przypadków nie jest zasadna. Tak naprawdę, powinniśmy interweniować tylko i wyłącznie w przypadku wystąpienia fizycznego defektu, tj. mikropenisa na tle zaburzeń gospodarki hormonalnej.

Liczba zabiegów na powiększanie członka rośnie każdego roku. Spore grono mężczyzn nie może jednak zdecydować się na chirurgię plastyczną i decyduje się na realizację domowych sposobów na większego członka.

Domowe sposoby na powiększenie penisa

Domowe sposoby na powiększenie członka cieszą się naprawdę sporą popularnością. Z reguły są to rozwiązania, które nie gwarantują skuteczności. Mimo to, wiele osób decyduje się na ich zastosowanie. Wynika to z bardzo silnej potrzeby powiększenia penisa.

# Jelqing

Jelqing to bardzo popularna metoda na powiększenie penisa. To forma ćwiczeń rozciągających wykorzystywana przez mężczyzn na całym świecie od wielu, wielu lat. Jelqing do złudzenia przypomina masturbację, choć – co istotne – nią nie jest.

Generalnie, jelqing uznawany jest za bezpieczną metodę na powiększenie penisa. Warto mieć jednak świadomość, że kluczową rolę odgrywa tutaj poprawa technika. Zbyt mocne naprężanie prącia może skutkować bolesnymi urazami.

# Tabletki powiększające penisa

Bardzo dużą popularnością mogą pochwalić się wszelkiego rodzaju tabletki i kapsułki powiększające penisa. To rozwiązania, o których można powiedzieć, że są kontrowersyjne.

Tabletki powiększające członka są skuteczne, pod warunkiem – że wybierzemy optymalny produkt. Warto mieć świadomość, że lwia część dostępnych tabletek na powiększania członka, zwyczajnie jest nieefektywna. Do najlepszych produktów zaliczamy Member XXL, o którym więcej można dowiedzieć się na oficjalnej stronie: www.memberxxl.pl.

# Pompki powiększające penisa

Dość ciekawym rozwiązaniem, które z powodzeniem może być wykorzystywane w walce z kompleksami dotyczącymi wielkości członka. Pompki powiększające penisa pozwalają zwyczajnie napompować członka i rozciągnąć ciała jamiste.

Co prawda, efekt powiększania przy wykorzystaniu pompek nie jest trwały, jednakowoż – z całą pewnością pozwala osiągać doskonałe rezultaty. Penis po zabiegu jest nie tylko dłuższy, ale i znacznie grubszy. Pompki pomagają również w problemach z osiągnięciem wzwodu.

Jak widać, penisa można powiększyć na wiele różnych sposobów. Oczywiście, trudno spodziewać się, by zabiegi były tak skuteczne jak ma to miejsce w przypadku profesjonalnych zabiegów, nie mniej – ich niska cena sprawia, że z całą pewnością są interesującą, tańszą alternatywą.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*