Jak powiększyć piersi? Najlepsze zabiegi i naturalne metody

piersi

Piersi stanowią nieodłączny element kobiecej urody. Za idealne uchodzą te jędrne i dostatecznie duże. Nic więc dziwnego, że wiele Pań – w pogoni za ideałami, decyduje się na niemałą ingerencję w swój biust.

Biust można powiększyć różnymi metodami. Dzisiaj pragniemy przedstawić zarówno te zabiegowe, jak i naturalne. Mamy nadzieję, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie.

Zabiegowe powiększanie piersi

Oferta medycyny estetycznej zdaje się być stale rozwijana. Biust aktualnie można powiększyć kilkoma metodami. Największym zainteresowaniem cieszą się: lipomodeling, implanty piersiowe oraz kwas hialuronowe. Wszystkie wyżej wymienione metody różnią się inwazyjnością, trwałością, efektami oraz oczywiście ceną.

Zdecydowanie najmniej inwazyjnym rozwiązaniem jest aplikacja kwasu hialuronowego. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, a okres rekonwalescencji wynosi maksymalnie kilka dni. Jeśli zaś chodzi o trwałość, to w tym przypadku absolutnym liderem jest zabieg wszczepiania implantów piersiowych. Efekt wszczepionych ciał obcych utrzymuje się dożywotnio. Z kolei efekty, to domena lipomodelingu – są zdecydowanie najbardziej naturalne. Trudno wręcz zorientować się, że ktoś interweniował w swój biust zabiegowo.

Ceny zabiegów są bardzo różne. Koszt każdego z zabiegów przewyższa 10000 złotych.

Naturalne sposoby na większy biust

Aby stać się posiadaczką większych piersi nie trzeba koniecznie korzystać z zabiegów medycyny estetycznej. Istnieją mniej inwazyjne rozwiązania, których skuteczność może okazać się zadowalająca. Zaliczamy do nich:

  • Suplementy diet – naturalne preparaty oparte na roślinach bogatych w fitoestrogeny (roślinne hormony).
  • Tabletki antykoncepcyjne – niepolecana, ale skuteczna metoda. Kuracja hormonalna skutkuje powiększeniem biustu o 1 rozmiar.
  • Dieta na większy biust – specjalne jadłospisy, podobnie jak suplementy – wzbogacane są fitoestrogenami.

Oczywistym jest to, że efektywność tych rozwiązań jest niższa. Jeśli jednak nie chcemy mechanicznie interweniować – wówczas warto skorzystać z tychże rozwiązań.

Którą metodę na większy biust wybrać?

Zdając sobie sprawę, że wiele kobiet po lekturze tego artykułu nadal nie wie, którą metodę na powiększanie biustu wybrać – śpieszymy z podpowiedziami. Wybór na pewno nie należy do najłatwiejszych, gdyż poszczególne metody – mają swoje plusy i minusy.

W momencie gdy dysponujemy dostatecznymi środkami na zabieg – powinniśmy zastanowić się na czym nam najbardziej zależy:

  • jeśli oczekujesz gwarancji określonych rezultatów – wybierz implanty piersiowych
  • jeśli zależy Ci na małej inwazyjności zabiegu – wybierz powiększanie kwasem hialuronowym
  • jeśli zależy Ci na możliwie naturalnym efekcie – wybierz lipomodeling

W przypadku gdy – nie dysponujesz wolnymi kilkoma-kilkunastoma tysiącami złotych, jesteś zmuszona do skorzystania z nieco mniej efektywnych rozwiązań.

O ile w przypadku zabiegów – możemy mówić o wielu plusach i niewielu minusach, o tyle w przypadku metod alternatywnych jest całkowicie na odwrót. Poza jednym wyjątkiem – a mianowicie ProBreast Plus (formuła krem + tabletki na powiększanie piersi).

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*