Jak schudnąć 15 kg w miesiąc? Czy to w ogóle możliwe?

odchudzanie

Otyłość to problem, który dotyka coraz większe grono osób. Początkowo zaczyna się od małej nadwagi. Z czasem jednak problem pogłębia się i zaczyna być coraz bardziej widoczny i uciążliwy. Finalnie kończy się na otyłości.

Otyłość stanowi nie tylko defekt kosmetyczny. Jest także swojego rodzaju problemem, który może nieść za sobą poważne konsekwencje zdrowotne. Miażdżyca, nadciśnienie tętnicze – to tylko kilka z poważnych dolegliwości, które może nieść za sobą otyłość.

Jak schudnąć 15 kg w miesiąc?

Redukcja zbędnych kilogramów to zadanie, które z całą pewnością można określić mianem wymagającego. Wszak, należy nie tylko zadbać o dietę i trening, ale także wykazać się samodyscypliną, nie ulegać pokusom oraz być konsekwentnym.

Z całą pewnością jednak, nawet najbardziej intensywny trening i najlepsza dieta odchudzająca mnie pozwoli nam chudnąć w tempie 15 kilogramów na miesiąc. Nawet jeśli niektórzy producenci suplementów czy tabletek na odchudzanie tak twierdzą – nie warto w to wierzyć. Wszak, zdolności fizjologiczne organizmu ograniczają nas do zdrowej redukcji w ilości maksymalnie kilku kilogramów na miesiąc.

Dieta, aktywność fizyczna i suplementy – czyli jak wygląda skuteczne odchudzanie

Odchudzanie to proces, który zależny jest od wielu czynników. Najważniejszymi elementami redukcji są przede wszystkim dieta, trening i suplementacja.

Jadłospis odchudzający powinien zakładać konsumpcję 5-6 posiłków w równych odstępach czasu. Każdy z posiłków musi być indywidualnie zbilansowany pod kątem generowanego zapotrzebowania w danej części dnia.

Trening powinien cechować się intensywnością na poziomie 70% tętna maksymalnego, objętością wynoszącą minimum 45 minut oraz ogólnorozwojowością.

Z kolei suplementacja realizowana powinna być tylko wtedy, gdy zachodzi taka konieczność. Zaleca się sięgać po produkty sprawdzone, dobrze opiniowane i recenzowane. Tylko one gwarantują wysoką skuteczność działania.

Skuteczna suplementacja, czyli krótko o Green Barley Plus

Przedstawiamy recenzję jednego z najbardziej popularnych środków na odchudzanie – Green Barley Plus.

Green Barley Plus to nic innego jak zielony jęczmień w tabletkach, wzbogacanych witaminami i minerałami. To kompozycja, która cieszy się ostatnimi czasy niesłychanie wysoką popularnością.

Green Barley Plus to produkt, który działa niezwykle silnie, ale przy tym w pełni bezpiecznie. Za efektywność odpowiada bogactwo w błonnik, czyli substancję, która nie podlega procesom trawienia.

Błonnik odpowiedzialny jest między innymi za:

  • Przyśpieszenie perystaltyki jelit i oczyszczanie organizmu z toksyn
  • Przyśpieszenie pracy metabolizmu
  • Odkwaszenie organizmu
  • Ograniczenie apetytu

Powszechnie, błonnik uznawany jest za jedną z najsilniejszych substancji na odchudzanie. Potwierdzają to liczne opinie dietetyków oraz ekspertów do spraw żywienia. Wyselekcjonowaliśmy kilka z nich.

Green Barley Plus? Polecam to swoim klientom z czystym sumieniem. Oczywiście, informuję ich, że nic nie zastąpi rozsądnego jadłospisu, ale z całą pewnością to jeden z tych preparatów, który warto zastosować, bo najzwyczajniej w świecie działa. Jego skuteczność uwarunkowana jest błonnikiem i dużą zawartością witaminy C oraz beta-karotenu. Taka kompozycja jest gwarancją najwyższej efektywności.

Dietetyk, Monika Słupicka

Jestem zwolennikiem przede wszystkim zmian w odżywianiu. Suplementy traktuję jako skuteczny dodatek do diety, ale tylko jako dodatek. Nigdy nie powinny być podstawą. Polecam głównie preparaty oparte na błonniku. Aktualnie, najczęściej sugeruję suplementację błonnika pod postacią tabletek z zielonego jęczmienia – Green Barley Plus.

Ekspert ds. żywienia, Kamil Broda

Nie powiem nic zaskakującego – błonnik to silna substancja, której stosowanie to absolutne must have, dla każdego kto chce schudnąć. Rekomenduję Green Barley Plus – ekstrakt z zielonego jęczmienia gwarantujący najwyższy wzrost.

Dietetyk, Kamil Kopytnicki

Co istotne, Green Barley Plus zajmuje również bardzo wysokie miejsca w niezależnych rankingach środków na odchudzanie. Wysokie #3 miejsce w najnowszym rankingu renomowanego serwisu BioCity:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*